פוליסות ביטוח

ביטוח נסיעות לתרמילאים

ביטוח תרמילאים מעניק לכם מגוון כיסויים רחבים ביותר כשלצידם ספורט אתגרי ואיתור וחילוץ המאפשרים לכם לטייל בראש שקט ולעשות כל פעילות אתגרית שתחפצו לחוות במהלך הטיול.

חשוב לוודא שסכומי הכיסוי גבוהים, איכות ואופן ההחזר הכספי איכותיים ומהירים על מנת לא להתעסק בכך בטיול ורצוי ללא השתתפות עצמית.

בתקופת הקורונה, ישנם קשיים בהארכת הביטוח ואנחנו דאגנו ליצירת קשרים עם חברות בינלאומיות נפלאות על מנת להמשיך לבטח אתכם במהלך הטיול הגדול.

ביטוח תרמילאים פספורטכארד

ביטוח בעלות של 4.9$ ליום.
מעניק כיסויים רחבים ונחשב לנוח ביותר בעת צורך בהפעלת הביטוח בגלל כרטיס נטען שמקבלים טרם הנסיעה, אהוב מאוד על תרמילאים אך נחשב ליקר מעט.

ביטוח נסיעות הפניקס לתרמילאים

ביטוח בעלות של 2.3$ ליום.
ביטוח נסיעות רחב מאוד בכיסויים וללא השתתפות עצמית בשום דבר מלבד בסלולר ומצלמה אם הרחבתם. איכות מוסר תשלומים נפלאה ואפשרות הרחבה של אתגרי בטיול.

ביטוח נסיעות לתרמילאים כלל

ביטוח בעלות של 3.5$ ליום.
ביטוח נסיעות איכותי מאוד בכיסויים אך עם השתתפות עצמית של 50$ בכל תביעה.
כיסוי לסלולר עד 400$ כלול ותשלום תביעה מהיר במהלך הטיול!

ביטוח נסיעות לתרמילאים הראל

ביטוח בעלות של 3.85$ ליום.
ביטוח נסיעות מקיף מאוד בכיסויים וללא השתתפות עצמית מלבד בציוד האישי ותביעת ביטול וקיצור נסיעה. אפשרות קבלת 300$ “בביט” עוד לפני שהלכתם לרופא.

ביטוח נסיעות מגדל תרמילאים

כרגע עצרו שיווק ביטוח:/
ביטוח נסיעות המעניק כיסוי רפואי עד 5,000,000$ להוצאות רפואיות והתחייבות לתשלום תביעה רפואית בתוך 24 שעות ותשלום מיידי באיחור מזוודה. מוצר איכותי!

אפליקציית ביטוח נסיעות לחו״ל

אפליקציית ביטוח נסיעות לחו״ל

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי הועניב היושבב שערש שמחויט - שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק - וענוף לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.

טוב לדעת לפני

כן, לכל חברה יש את תקופת הביטוח שאליה היא מתחייבת וחשוב לוודא זאת טרם רכישת הביטוח.
אם וכאשר תקופת הביטוח אינה מספיקה עבורכם, סוכנות Safe4You מבצעת הארכה של הפוליסה בחברות בינלאומיות איכותיות ומקצועיות עימן סגרנו שיתוף פעולה.
תמיד ניתן לשוחח עם הסוכן האישי של Safe4You ולקבל פרטים וליווי אישי לאורך הטיול.
כל חברת ביטוח מתנהלת בצורה שונה אך גם החברות שעדיין דורשות קבלות ודוח רפואי דואגות כיום לספק תשלום תביעה מהיר ואיכותי מאוד בהצגת המסמכים הנכונים וזאת עוד במהלך הטיול.

בתביעות ציוד הנושא מעט מורכב יותר וכל החברות לא משלמות מייד [מלבד במקרה של איחור מזוודה], דורשים אישור משטרה אם מדובר בגניבה, מילוי מצידכם של טופס תביעה, רשימה של הציוד כולל קבלות ועוד. אנחנו כאן כדי לטפל לכם בתהליך התביעה ולמנוע סחבת בזמן הטיול.
תלוי, בהפניקס, הראל וכלל ניתן להוסיף ספורט אתגרי במהלך הטיול בהתראה של יום.
בהראל זה עד 4 פעמים בטיול בלבד.
במגדל ניתן לבקש לעשות אתגרי לפי תאריכים אך יש להודיע מהם לפני הטיול.
פספורטכארד היחידה שדורשת אתגרי מראש לכל התקופה ובלי משחקים.
נושא האתגרי אולי חוסך כסף אך עלול לגרום "לכאב ראש" לא קטן ומומלץ לעשות לכל התקופה אם ברוב הטיול תצטרכו את ההרחבה של ספורט אתגרי. הסיבה העיקרית היא שהמון פעמים תשכחו לעדכן על תוספת האתגרי [הראש שלכם בכלל בטיול ולא בביטוח].
בפועל, תרמילאים נוסעים לטיול ממושך עם אפשרות "זרימה" בכל הקשור לחזרה לארץ.
ניתן לרכוש את הביטוח לתקופה וודאית בטיול ואז תוך כדי הטיול להאריך דרך הסוכן בוואצאפ בצורה נוחה וקלה. העניין החשוב הוא שזוהי אחריותכם לעדכן אותנו כי החלטתם להישאר בחו"ל.

חשבתם לרכוש ביטוח לתקופה ארוכה יותר מראש ואז לקצר? אפשרי אבל אם תהיה לכם תביעה בטיול, לא תוכלו לקבל הפרש עבור החזרה המוקדמת מלבד בחברת פספורטכארד.

בתקופת הקורונה המצב "רגיש" יותר וחברות הביטוח לא מאפשרות תקופה ארוכה מדי ולכן אנחנו מבצעים הארכה בחברות בינלאומיות.
מדינות רבות דורשות לראות אישור מסודר באנגלית לכך שיש לכם ביטוח נסיעות הכולל כיסוי לקורונה [COVID 19].
בסיום הרכישה, אנחנו דואגים לספק לכם אישור מסודר זה כמובן!

השאירו מספר טלפון

ואנחנו ניצור קשר בהקדם האפשרי!

השאירו מספר טלפון

ואנחנו ניצור קשר בהקדם האפשרי!